Polska Aronia i suplementy - prof. Iwona Wawer - 1.06.2015, coś o aronii, zapraszamy do oglądania, żurawie - Trakt. Trwa 43m 33s.

Tytuł

Polska Aronia i suplementy - prof. Iwona Wawer - 1.06.2015.

Statystyka

Liczba odsłon 19376, ocena otrzymana 75, czas trwania: 43m 33s, warte odwiedzenia, niestety nic nie ma.

Komentarze

- Poznaj komentarze, sam dodawaj i dziel się z innymi, jeśli masz czas.
- bardzo smaczna i zdrowa
- szkoda, że Pani nie dodała, że nie jest to do końca prawda , niedobory są zagrożeniem dla zdrowia, lecz możemy być odżywieni , suplementowani , ale to nie wystarcza. Przeważająca część zapraszanych "sław" traktują człowieka jak maszynę, dodaj paliwa, wymień części .....itd
- nie rozumiem, z jakiego powodu p. Janusz tak bardzo chce "zrobić" z aronii - lek, przecież to może doprowadzić do tego, że farma położy na aronii swoje macki i zabroni ją sadzić koło domu. Takie działania przecież widać na każdym kroku, już zabraniają  sadzić zioła, wprowadzają ograniczenia dotyczące wykorzystania ich do potraw (np: cynamon), ja pamiętam, że jako dziecko szłam do babci na ogródek i szukałam dojrzałej makówki, aby sobie nasionek wysypać na rękę i zjeść - teraz to nielegalne.
- Też nie miałbym nic przeciwko, żeby o roślinach więcej więcej ;) nie istotnie jak bardzo kontrowersyjnie brzmi, zresztą słowo `kontrowersyjny` istnieje dzięki dogmatom i nie na miejscu jest używanie go, bo podbudowuje dogmat - a tak w ogóle NTV Jesteście Cholernie Ciekawe Źródło i można coś wywlec dla siebie np ja, po chemio i radioterapii wciągam jak narkoman niektóre tematy zdrowotno-duchowe, wzmacniając sie już samymi pozytywnymi reakcjami pod niektórymi informacjami, ale też tyle tego śmierdzącego korozją negatywnego złomu leży w komentarzach, że aż wzięło mnie na coś miłego hehe Pozdrawiam!

duuużo roślin prosze - duuuużo :)
- Doskonaly wywiad,warto wysluchac,wskazowki zdrowia bezcenne
- Panie Januszu, bardzo wartościowy wywiad, wiedza jest wielką wartością, tak więc więcej rozmów o roślinach (o zwierzętach również) z takimi naukowcami, jak ta Pani...
- Konar zapłonie po 10 minutach :)))))))) - Bezcenne :))))
- jakie mięso? jaki chleb? jaki cukier?